کلینیک حامی » کارشناسان حامی » قدرت خاوری، موسس کلینیک حامی و مسئول فنی بخش کاردرمانی
زمان مطالعه ۱ دقیقه

قدرت خاوری، موسس کلینیک حامی و مسئول فنی بخش کاردرمانی

آقای خاوری

جناب آقای قدرت خاوری فارغ التحصیل کارشناسی کاردرمانی در سال 1381 و کارشناسی ارشد کاردرمانی در سال 1387 از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران است.

علاقه مندی وی به حیطه کار در زمینه کودکان با اتکا به توانمندی های فردی و ارتباطی او باعث شد تا از ابتدای فارغ التحصیلی در کلینیک های تخصصی توانبخشی کودکان تهران مانند مرکز جامع توانبخشی ظفر و موسسه توانبخشی ولیعصر عج، کار در حیطه جسمانی کودکان به خصوص کودکان فلج مغزی را آغاز نماید.

بعدها در مراکز دیگری مانند میلاد موعود، حضرت رسول و مهر در کنار اساتید برجسته کاردرمانی به کسب تجربه پرداخت و در سال 1390 کلینیک توانبخشی محیا را تاسیس نمود. از سال 1395 تا کنون به عنوان موسس و مسئول فنی کلینیک توانبخشی حامی مشغول به کار است.

پژوهش و تجربه در زمینه آب درمانی و هیپوتراپی ( استفاده از اسب در توانبخشی) برای کودکان مبتلا به فلج مغزی در سابقه وی دیده می شود. تربیت درمانگر و دانشجو از علاقه مندی های وی بوده و سابقه همکاری با دانشگاه های مختلف در امر مربی گری دانشجویان و تدریس در کارگاه های آموزشی ویژه درمانگران، در کارنامه وی مشاهده می گردد.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *