کلینیک حامی » کارشناسان حامی » زهرا امیری، آسیب شناس گفتار و زبان و مسئول فنی بخش گفتاردرمانی
زمان مطالعه ۱ دقیقه

زهرا امیری، آسیب شناس گفتار و زبان و مسئول فنی بخش گفتاردرمانی

زهرا امیری فارغ التحصیل رشته آسیب شناسی گفتار و زبان (گفتاردرمانی) از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1383 است.

از آن جایی که تکاپو و انرژی سرشار برای امر درمان در وی دیده می شد، خیلی زود جذب کلینیک های مطرح و معروف توانبخشی تهران شد که از جمله آن ها می توان به مراکزی مانند توانبخشی گلها، میلاد موعود، حضرت رسول، مهرگان، میرداماد و محیا اشاره نمود.

تجربه کار با کودکان با نیازهای ویژه و نیز علاقمندی وی به حیطه اختلالات رشدی زبان، باعث شد در این زمینه فعالیت و مطالعه بیشتری داشته باشد. هم اکنون به عنوان فردی خبره در زمینه اختلالات یادگیری (خواندن، نوشتن و ریاضی) شناخته می شود.

در کارنامه درخشان وی، حضور در تیم توانبخشی کاشت حلزون شنوایی کودکان در بیمارستان های لقمان و حضرت رسول به مدت 6 سال دیده می شود. گفتنی است زهرا امیری از سال 1396 به عنوان مسئول فنی بخش گفتاردرمانی کلینیک حامی مشغول به فعالیت است.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *