کاردرمانی قدرت خاوری » کارشناسان حامی » زهرا امیری، آسیب شناس گفتار و زبان و مسئول فنی بخش گفتاردرمانی
مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

زهرا امیری، آسیب شناس گفتار و زبان و مسئول فنی بخش گفتاردرمانی

زهرا امیری فارغ التحصیل رشته آسیب شناسی گفتار و زبان (گفتاردرمانی) از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1383 است.

از آن جایی که تکاپو و انرژی سرشار برای امر درمان در وی دیده می شد، خیلی زود جذب کلینیک های مطرح و معروف توانبخشی تهران شد که از جمله آن ها می توان به مراکزی مانند توانبخشی گلها، میلاد موعود، حضرت رسول، مهرگان، میرداماد و محیا اشاره نمود.

تجربه کار با کودکان با نیازهای ویژه و نیز علاقمندی وی به حیطه اختلالات رشدی زبان، باعث شد در این زمینه فعالیت و مطالعه بیشتری داشته باشد. هم اکنون به عنوان فردی خبره در زمینه اختلالات یادگیری (خواندن، نوشتن و ریاضی) شناخته می شود.

در کارنامه درخشان وی، حضور در تیم توانبخشی کاشت حلزون شنوایی کودکان در بیمارستان های لقمان و حضرت رسول به مدت 6 سال دیده می شود. گفتنی است زهرا امیری از سال 1396 به عنوان مسئول فنی بخش گفتاردرمانی مشغول به فعالیت است.

کاردرمانی قدرت خاوری

کاردرمانی قدرت خاوری با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کاردرمانی قدرت خاوری با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *