کلینیک حامی » کارشناسان حامی » نوشین فراهانی، روانشناس آموزش و مشاور
زمان مطالعه ۱ دقیقه

نوشین فراهانی، روانشناس آموزش و مشاور

خانم نوشین فراهانی

نوشین فراهانی کارشناسی ارشد روانشناسی و عضو رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران است.

وی علاقه مند به حیطه کار در زمینه آموزش مهارت های پیش از دبستان، سنجش مهارت های هوشی و مشاوره و روانشناسی در حوزه کودکان دارای نیازهای ویژه است.

توانمندی های فردی و ارتباطی او باعث شد تا از ابتدای فارغ التحصیلی در کلینیک های تخصصی توانبخشی کودکان تهران مانند مرکز سندرم داون ایران، کلینیک توانبخشی دانشگاه شهید بهشتی ایران و مرکز توانبخشی محیا، کار در حیطه آموزش و روانشناسی کودکان را از سال 1392 آغاز نماید. پژوهش و تجربه در زمینه اختلالات اضطرابی، اجرای تست هوش و سنجش پیش از دبستان از سوابق ایشان به شمار می رود.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *