کلینیک حامی » کارشناسان حامی » ندا صادقی، کاردرمانگر جسمی
زمان مطالعه ۱ دقیقه

ندا صادقی، کاردرمانگر جسمی

خانم ندا صادقی

ندا صادقی در سال های 1385 و 1389 به ترتیب از مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته کاردرمانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد.

وی پس از فارغ التحصیلی در زمینه اختلالات مغز و اعصاب کودکان در کلینیک های توانبخشی شهر تهران مشغول به کار شد. لیکن به دلیل علاقمندی به مقوله رشد و تکامل عصبی در سال 1393 در رشته علوم اعصاب (نوروساینس) دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته گردید. ندا صادقی هم اکنون به عنوان کاردرمانگر جسمی کودکان در کلینیک توانبخشی حامی مشغول فعالیت است.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *