کلینیک حامی » کارشناسان حامی » علی عربی، آسیب شناس گفتار و زبان
زمان مطالعه ۱ دقیقه

علی عربی، آسیب شناس گفتار و زبان

آقای علی عربی

علی عربی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد گفتاردرمانی و عضو رسمی سازمان نظام پزشکی ایران است.

علاقه مندی وی به حیطه کار در زمینه بازتوانی اختلالات گفتار، بلع و مهارت های ارتباطی زبانی کودکان و نوجوانان دوزبانه است.

توانمندی های فردی و ارتباطی ایشان باعث شد تا از ابتدای فارغ التحصیلی کار در کلینیک های تخصصی توانبخشی تهران نظیر موسسه توانبخشی ولیعصر، مرکز تحقیقات توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران و واحد توانبخشی موسسه OperationMercy سوئد در ایران،  را از سال 1393 آغاز نماید.

فعالیت او از سال 1397 تحت عنوان آسیب شناس گفتار و زبان در واحد گفتاردرمانی کلینیک توانبخشی حامی شروع شده است. پژوهش و تجربه در زمینه نورولوژی بلع، اختلالات صدا و بازتوانی گفتاری پس از جراحی شکاف کام از سوابق وی می باشد.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *