کلینیک حامی » کارشناسان حامی » شیوا عابدینی، کاردرمانگر درکی حرکتی
زمان مطالعه ۱ دقیقه

شیوا عابدینی، کاردرمانگر درکی حرکتی

شیوا عابدینی فارغ التحصیل ‌کاردرمانی از دانشگاه شهید بهشتی در سال 1392 و کارشناسی ارشد حرکات اصلاحی از دانشگاه تهران در سال 1398 است.

از سال 1392 همزمان هم در حیطه اختلالات نورولوژیک و ارتوپدیک بزرگسالان و هم در حیطه ماساژدرمانی کودک کار خود را آغاز نمود. پس از دو سال ماساژ درمانی به کار در حیطه حسی حرکتی و شناختی کودک علاقمند شد و در این حیطه ها مشغول به ارائه خدمات گردید. اکنون به صورت تخصصی در حیطه حسی حرکتی و درکی حرکتی کودکان در کلینیک حامی مشغول به فعالیت است. از مراکز کاردرمانی که وی در آن ها سابقه فعالیت داشته می توان به مرکز کاردرمانی پویش، آرمان – شایان (پارسیان)، آریان، پایا، توانش، نوین توان، اردیبهشت و کلینیک پزشکی ورزشی مهرگستر اشاره کرد.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *