کلینیک حامی » کارشناسان حامی » سامان جاهد، کاردرمانگر جسمی
زمان مطالعه ۱ دقیقه

سامان جاهد، کاردرمانگر جسمی

آقای سامان جاهد

سامان جاهد در سال 1399 از رشته کاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی همدان فارغ التحصیل شده است.

به گفته اساتید وی در دانشگاه همدان، پویایی و دانش پژوهی خستگی ناپذیر از خصوصیات بارز دوران دانشجویی او بوده است. این مسئله را می توان در خلاقیت و تسلط او بر امر درمان حین جلسات درمانی به وضوح مشاهده کرد.

وی بلافاصله پس از فارغ التخصیلی با رتبه عالی در رشته کارشناسی ارشد کاردرمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد و هم اکنون در حال گذراندن این دوره است. سامان جاهد به عنوان کاردرمانگر جسمی کودکان در کلینیک توانبخشی حامی مشغول به کار است. لیکن در سابقه فعالیت درمانی وی، کاردرمانی در مرکز تحقیقات توانبخشی عصبی دکتر موفقیان و بیمارستان توانبخشی رفیده نیز دیده می شود.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *