کلینیک حامی » کارشناسان حامی » رها غضنفری، کاردرمانگر جسمی کودکان
زمان مطالعه ۱ دقیقه

رها غضنفری، کاردرمانگر جسمی کودکان

خانم رها غضنفری

رها غضنفری فارغ التحصیل کارشناسی کاردرمانی در بهار 1395 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز است.

وی خود را کاردرمانگر بخش اینتنسیوتراپی و جسمی کودکان حامی معرفی می نماید. چرا که قریب به سه سال است که در این حیطه کار، تلاش و مطالعه می نماید و از هیچ کوششی در برقراری ارتباط با کودکان و ابتکار و خلاقیت در طراحی تمرینات آکوپیشن محور دریغ نمی کند.

پیش از این نیز وی در حیطه بزرگسالان در بخش Neurorehabilitation بیمارستان توانبخشی نورافشار و در سمت مدیر کلینیک و درمانگر جسمی حرکتی مرکز جامع توانبخشی اریکه پرسپولیس فعالیت گسترده و تخصصی در این زمینه داشته و در خدمت بسیاری از مراجعان ضایعه نخاعی و ام اس و سکته مغزی و … بوده است. وی به کار کودکان علاقه مند است و وظیفه خود می داند که با شرکت در دوره های مختلف علمی و بالینی بر تخصص خود بیافزاید.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *