کلینیک حامی » کارشناسان حامی » دکتر سحر جوهری، کاردرمانگر ذهنی و درکی حرکتی
زمان مطالعه ۱ دقیقه

دکتر سحر جوهری، کاردرمانگر ذهنی و درکی حرکتی

دکتر سحر جوهری

سحر جوهری دانش آموخته کارشناسی کاردرمانی در سال 1389 از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور، کارشناسی ارشد و دکترای کاردرمانی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران در سال های 1393 و 1399 است.

وی سابقه فعالیت در آسایشگاه کهریزک و کلینیک های توانبخشی رشد، سامان و مهر را در کارنامه خود دارد. همچنین بین سال های 1392 تا 1394 به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی همدان فعالیت نموده است. دکتر سحر جوهری از سال 1397 در کلینیک توانبخشی حامی مشغول فعالیت بوده و در زمینه علاقمندی هایش مانند مداخله زودهنگام در نوزادان، عملکردهای دستی (از جمله دست ورزی و دست نویسی) ، رشد مهارت های پردازش حسی، ادراکی، شناختی، درکی – حرکتی و اجتماعی کودکان به ارائه خدمات می پردازد.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *