کلینیک حامی » کارشناسان حامی » امیر سیدنقوی، کاردرمانگر جسمی
زمان مطالعه ۱ دقیقه

امیر سیدنقوی، کاردرمانگر جسمی

آقای سیدنقوی

امیر سیدنقوی در سال 1395 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز از رشته کاردرمانی فارغ التحصیل شد.

وی پس از فارغ التحصیلی مدتی را در شهر زادگاهش، مراغه، به ارائه خدمات کاردرمانی در مراکز مختلفی مانند هلال احمر مراغه پرداخت.

علاقه وی به کسب تجربه و علوم به روز سبب شد به تهران مهاجرت نموده و در کلینیک های مختلفی مانند کلینیک توانبخشی گام نو در کنار درمانگران مجرب، به کسب تجربه و دانش بیشتری بپردازد. وی هم اکنون در کلینیک توانبخشی حامی و نیز کلینیک توانبخشی نوژین کرج مشغول به فعالیت است.

لوگو حامی کلینیک

مرکز توانبخشی و کاردرمانی حامی

برای خدمت و حمایت از کودکان توانخواه شما، نام "حامی" را بر خود نهادیم. کلینیک توانبخشی حامی با بهره گیری از کادری مجرب، متعهد و علمی و استفاده از تجهیزات به روز توانبخشی در راستای هدف خدمت به جامعه توانخواهان ایران، آماده ارائه خدمات نوین توانبخشی و باز توانبخشی در حیطه های مختلف جهت بهبود و تعالی سطح عملکردی و استقلال کودکان مبتلا به ضایعات سیستم عصبی مرکزی است. کلینیک توانبخشی حامی با رویکردی "مراجع محور" پس از ارزیابی و معاینات اولیه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت درمانی مراجع را به صورت واضح و مشخص به ایشان ارائه نموده و پس از اطمینان از آگاهی کامل مراجع به روند و مسیر درمان، خدمات توانبخشی را ارائه می نماید.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *